prezent dla mamy

Dobry wybór czyli prezent dla mamy

Moja najlepsza przyjaciółka ma na imię Katarzyna. Znamy się ze sobą już od przedszkola. Razem chodziłyśmy do jednej grupy i mieszkałyśmy w tej samej dzielnicy. Później razem poszłyśmy do szkoły podstawowej, liceum i na studia, choć ja studiowałam finanse i rachunkowość, a Katarzyna wybrała zarządzanie i marketing.

Wybierałyśmy prezent dla mamy

prezent dla mamyJednak mieszkałyśmy razem w pokoju, w mieszkaniu dzielonym z dwiema innymi studentkami. Bardzo nam się to podobało. Teraz obie dostałyśmy pierwsza pracę. Nie mamy w związku z tym tyle czasu, żeby się ze sobą widywać. Staramy się jednak wychodzić razem w weekendy. Ostatnio wybierałyśmy prezent dla mamy razem. Katarzyna zawsze wie co należy wybrać i dlatego zabieram ją często na zakupy. Również potrafiła mi doradzić jeśli chodzi o prezent na dzień dziadka i babci. Podejrzewam, ze i prezent na dzień dziecka nie stanowiłby dużego problemu. Jednak teraz sama stanęłam przed dylematem. W końcu nie mogę jej prosić, żeby wybrała dla siebie prezent na imieniny. Sama musiałam to zrobić. Zaczęłam więc wchodzić na różne strony internetowe i wyszukiwać jakie są sprawdzone prezenty na imieniny. Żadnej z nich jednak się nie podobał. Wszystko było oklepane i w ogóle nie pasowało do Katarzyny.

Musiałam szukać dalej. W końcu musiałam coś jej kupić. Imieniny to jednak nie urodziny, więc nie mogło to być nic wielkiego. Zdecydowałam się na książkę. Wiedziałam, że Kasia lubi kryminały, więc poszukałam jaka nowa książka wyszła i jest polecana przez czytelników. To był trafiony prezent na imienny. Kasia uwielbia czytać i cieszyła się z książki, a ja się cieszyłam, ze udało mi się jej zrobić miłą niespodziankę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.