Drzwi wewnętrzne były dobrze wykonane

 

Moja znajoma jest w trakcie remontu. Poprosiłam mnie żebym pojechała z nią do sklepu budowlanego żebym mogła jej wybrać kilka rzeczy. Dostała listę od swoich budowlańców jakie materiały są potrzebne i chciałaby żeby ktoś jej doradził. Nie miałam żadnych planów na popołudnie więc oczywiście się zgodziła. Poza tym bardzo lubię urządzać wnętrza. Ostatnio sama miałam niewielki remont w domu więc byłam idealną osobą do tego zadania. 

Doradziłam znajomej zakup pięknych drzwi

drzwi jasny orzech wewnętrzneMariola nie ma dużego mieszkania. Widziałam projekt architekta, który wstępnie zaaranżował jej wnętrze i byłam pod dużym wrażeniem. Projekt był idealny. Bardzo mi się spodobał bo był funkcjonalny a wnętrze dzięki zaproponowanym rozwiązaniom będzie przytulne. Kiedy byłyśmy w sklepie budowlanym sprzedawca pomagał nam w kilku rzeczach, które nie mogłyśmy znaleźć. W oko wpadły mi drzwi jasny orzech wewnętrzne. Podobny odcień był zaproponowany przez architekta do mieszkania Marioli. Okazało się, że drzwi były dostępne od ręki i znajoma od razu mogła zamówić wszystkie potrzebne rzeczy z listy. Drzwi były solidne i bardzo ładnie wykonane. Były przeszklone dzięki czemu światło mogło trochę przenikać. Uważam, że takie drzwi wyglądają na mniej masywne i idealnie pasują do każdego wnętrza. Znajoma nie zdecydowała się na zamek w drzwiach wewnętrznych i dzięki temu zaoszczędziła kilka złotych.

Sprzedawca podliczył wszystkie zakupione przedmioty i okazało się, że kwota którą trzeba zapłacić kwalifikuje się na darmową dostawę. Kierowca podjedzie w ustalonym przedziale, który będzie pasował mojej koleżance. Po kilku tygodniach byłam u niej w domu kiedy remont został skończony. Drzwi, które mi się spodobały idealnie wyglądały po zamontowaniu. Jej mieszkanie bardzo mi się spodobało.