sprytna plastelina Warszawa

Escape room w przedszkolu i sprytna plastelina Warszawa

Escape room to coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu i wykorzystywania szarych komórek. Twórcy i scenarzyści mają coraz to dziwniejsze pomysły na stworzenie atrakcyjnych pokojów innych niż wszystkie.

Sprytna plastelina z Warszawy to idealna zabawka

sprytna plastelina WarszawaJednym z najciekawszych escape roomów jest pokój z przedszkola, w którym straszy przerażający, morderczy klaun. Pokój jest oczywiście wyposażony w to wszystko, co można znaleźć w przedszkolu czy żłobku. Na podłodze leżą warszawskie kocyki dla dzieci (ich kolory są ważne dla rozwiązania innej zagadki) oraz butelki na mleko, na których zaznaczona pojemność to szyfr do kilku zamków. Książeczki dla niemowląt zawierając w sobie zmienione teksty znanych wierszyków i bajek – trzeba odnaleźć zmienione słowa, które prowadzą do odszukania klucza do pewnej skrytki. Należy bardzo dokładnie przeszukać cały pokój, by znaleźć wszystkie przedmioty i wskazówki niezbędne do rozwiązania wielu zagadek i odkrycia innych przedmiotów i sugestii. Na przykład nosidełko ergonomiczne z Warszawy chowa w sobie mówiącą lalkę. Należy ją uruchomić poprzez nakarmienie butelką, by usłyszeć hasło do sejfu. W dwóch miejscach trzeba nawet wykorzystać takie zabawki dla dzieci jak piasek kinetyczny oraz tak zwana sprytna plastelina Warszawa. Gdzie i jak? Tego nie będę zdradzać, ale zaręczam, że pomysł jest naprawdę bardzo interesujący i godny uwagi. Możliwe, że inne escape roomy wykorzystają ten sprawdzony pomysł w nieco innej wersji, aby uatrakcyjnić swoje pokoje, a dobry pomysł czasem warto powtórzyć.
Przedszkolny escape room cieszy się niesłabnąca popularnością, a klienci jeszcze długo wspominają szalonego klauna i jego pomysły. Wielu z nich po takim spotkaniu zupełnie inaczej patrzy na zwykłe zabawki i produkty dla niemowląt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.