Gdzie stosuje się sufity z nadrukiem?

 

Wnętrza z dużą ilością wolnej przestrzeni, takie jak lobby hotelowe, sale weselne, korytarze w instytucjach publicznych, trzeba odpowiednio zaaranżować. Najlepiej tak, by nie zabierać miejsca, a jednocześnie udekorować wnętrze. Doskonałym pomysłem tutaj wydaje się być zastosowanie sufitu napinanego, ze specjalnym nadrukiem.

Zastosowanie sufitów z nadrukiem

sufity napinane z nadrukiemSufity napinane cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Ludzie coraz częściej korzystają z tego śmiałego rozwiązania aranżacyjnego u siebie w domu czy mieszkaniu. Nie mniej jednak sufity napinane, przyozdobione dodatkowo nadrukiem lub światłem LED, świetnie sprawdzają się w dużych wnętrzach. W hotelach, restauracjach, na dworcach, muzeach czy teatrach, wszędzie tam ważne jest odpowiednie udekorowanie przestrzeni. Sufity napinane obniżają sufit i sprawiają, że całe wnętrze wydaje się być bardziej przytulne. Światło LED doskonale oświetla przestrzeń i zapewnia dodatkowe doznania wzrokowe wszystkim odwiedzającym. Teraz modne są szczególnie sufity napinane z nadrukiem. Taki nadruk może przedstawiać dowolny motyw graficzny. Jednakże najczęściej są to motywy takie jak kosmos, niebo czy powierzchnia wody. Te elementy aranżacyjne często także dodatkowo są podświetlone światłem LED, co jeszcze bardziej podnosi ich estetykę wykonania. Taki sufit robi wrażenie na wszystkich gościach. Szczególnie oryginalnym pomysłem jest połączenie sufitu z nadrukiem kosmosu lub nocnego nieba i farb fluoroscencyjnych. Kiedy wnętrze ciemnieje taki sufit robi jeszcze większe wrażenie.

Sufity napinane z nadrukiem to rozwiązanie aranżacyjne, nadające charakteru i stylu wnętrzom. Dlatego też stosuje się w aranżacji wnętrza budynków publicznego użytku. Taka kopuła robi wrażenie na wszystkich odwiedzających i gości danej przestrzeni.