Kupuję mieszkania i oferuję ich wynajem

Odkąd pamiętam to miałem takie marzenie i cel w życiu, żeby pieniądze zarabiały na mnie a nie odwrotnie. Gdy widziałem mojego tatę, który ciężko pracował to zawsze chciałem mieć taki komfort, żeby pieniądze zarabiać pieniędzmi. I dzisiaj mogę powiedzieć, że mi się to udało, chociaż osiągnięcie tego stanu rzeczy trwało kilkanaście lat.

Oferuję małe mieszkania do wynajęcia

wynajem mieszkań w poznaniuDzisiaj bardzo chętnie opowiadam o tym jak sprawić, żeby pieniądze zarabiały się same. Najważniejszy w życiu jest cel, który trzeba przed sobą postawić. Musi on być trudny, ale realny do osiągnięcia. Kilkanaście lat temu postanowiłem, że kupię mieszkanie na kredyt i będę je wynajmował. Miałem dobrą pracę, więc w tamtych czasach udzielono mi kredytu hipotecznego. Mieszkanie tak naprawdę spłacało się samo z pieniędzy, które pobierałem za wynajem. W międzyczasie oszczędzałem i po jakimś czasie kupiłem drugie mieszkanie w tym samym celu, ale już za gotówkę a nie na kredyt. Dzisiaj oferuję niedrogi wynajem mieszkań w Poznaniu, ale w portfolio moich nieruchomości znajduje się już dziesięć lokalizacji. Wszystkie mieszkania, które wynajmuję, są naprawdę małe. Połowa to kawalerki a druga połowa to mieszkania dwupokojowe. Na takie mieszkania popyt jest największy. W Poznaniu jest bardzo wielu obcokrajowców i studentów. To najlepsi klienci na wynajem małych mieszkań. Również rodziny z jednym dzieckiem najczęściej wynajmują mieszkania dwupokojowe.

Wynajmując dziesięć mieszkań w dobrej cenie nie muszę się martwić zainteresowaniem moją ofertą. Zwłaszcza w Poznaniu, gdzie mieszkań na wynajem jest praktycznie ciągle za mało. Każde mieszkanie, które kupiłem, od samego początku ma swoich najemców. Jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby moje nieruchomości stały puste. A ja za niedługo kończę już spłacać ostatni kredyt.