Ładne autko na akumulator

 

Jeżeli chcemy kupić dziecku prezent niedrogi, ale wartościowy, czyli taki, który szybko się nie znudzi, to warto postawić na zakup pojazdu elektrycznego. Bowiem tego rodzaju samochody są doskonałym upominkiem, niezależnie od płci dziecka.

Markowe auta akumulatorowe

autko na akumulatorPojazdy akumulatorowe dla dzieci cechować się muszą nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi i solidnym wykonaniem, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Dlatego też, w dobrych autach tego rodzaju, instalowane są pasy bezpieczeństwa, a zawieszenie jest bardzo niskie. To sprawia, że ryzyko wypadnięcia z pojazdu jest bliskie zeru, a pasy zapobiegają również nadmiernemu wychylaniu się z wewnątrz samochodu. Autko na akumulator jest wyposażone także w wejście USB, co sprawia, że możemy doń wpiąć pendrive z ulubionymi piosenkami dziecka i dodatkowo umilić czas zabawy. Jeżeli chodzi o akumulator, to lepiej wybierać droższe modele, gdyż ich akumulatory są znacznie mocniejsze i pozwalają nawet na kilka godzin ciągłej zabawy. Gdy zaś chodzi o ładowanie, zajmuje ono nie więcej niż dwie-trzy godziny. Koszt autek akumulatorowych jest bardzo zróżnicowany, bowiem znajdziemy modele za około dwieście-trzysta złotych, ale też takie, za które zapłacić trzeba nawet dwa tysiące złotych. Natomiast klienci, kupują najczęściej pojazdy nie najtańsze i nie najdroższe, ale te ze średniej półki cenowej, które kosztują nie więcej niż siedemset-osiemset złotych. Jest to słuszne, ponieważ takie autka posłużą dziecku co najmniej kilka lat.

Samochody elektryczne mają tę zaletę, że mogą nimi się przemieszczać zarówno dzieci najmłodsze, jak i te, które mają już 7-8 lat. Bowiem wiele z nich jest na tyle dużych, że spokojnie zmieści się w nich dwoje dzieci młodszych lub jedno starsze.