komputer macbook air - etui

Macbook Air – wybór odpowiedniego euti dla komputera

Kiedy zainwestowaliśmy w wysokiej klasy laptopa, takiego jak MacBook, naturalne jest, że zadręczamy się najlepszym sposobem na jego bezpieczeństwo. Producenci oferują nam wiele sposobów ochrony, podreślając, że sama uważność w obchodzeniu się z nim nie wystarczy. Jak w takim razie chronić swojego macbooka?

Jak wybrać etui dla komputera Macbook Air?

komputer macbook air - etuiNie ulega wątpliwości, że Apple projektuje swoje laptopy z wielką dokładnością. Do ich stworzenia wykorzystywana jest z pojedyncza aluminiowa rama unibody, która jest dość odporna na codzienne zużycie. Wszystkie porty są solidne, co oznacza, że ​​najbardziej zagrożonymi elementami są ekran i klawiatura. Jednak każdy ekran MacBooka ma wytrzymały, odporny na zarysowania szklany panel zakrywający wyświetlacz. Macbooki Air są dość trwałe. Chociaż Macbook może przetrwać lata przy odrobinie ostrożności i uwagi, wystarczy jeden wypadek, aby zamienić go w uszkodzony sprzęt, który wymaga kosztownej naprawy ekranu. Zakup etui na MacBooka może niewątpliwie pomóc w jego bezpieczeństwie, ale zakup taniego i źle zaprojektowanego etui może wpłynąć na wydajność lub ograniczyć akcesoria. Jeśli więc chodzi o komputer macbook air – etui musi zostać odpowiednio dopasowane do posiadanego modelu. Kolejną rzeczą, którą warto wziąć pod uwagę przy zakupie etui, jest temperatura. MacBook Apple rozprasza ciepło w razie gdy pojawia się taka konieczność, a sama aluminiowa konstrukcja pomaga w tym. Niektóre źle zaprojektowane obudowy mogą uniemożliwić działanie urządzenia zgodnie z oczekiwaniami. Możemy znaleźć wiele nieodpowiednich etui, które zakrywają otwory wentylacyjne na dole, a technicznie obudowa może ograniczyć rozpraszanie ciepła poprzez uwięzienie go w środku.

Niektóre twarde etui mogą z czasem nawet zarysować MacBooka, potencjalnie ograniczając wartość odsprzedaży. Większość znanych producentów powinna zapewnić bezpieczeństwo bez ograniczania wentylacji lub wydajności. Skórki MacBooka, podobnie jak są popularną opcją, która zazwyczaj obejmuje tylko górę, co nie spowoduje żadnych problemów.