Modny i praktyczny plecak

 

Lubię bawić się modą, tworzyć różne stylizacje, eksperymentować. Nie podążam za trendami, raczej noszę to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze. Jeśli to akurat jest modne to ok., a jak nie to trudno. Grunt że mi dana stylizacja się podoba i mogę ją zaprezentować na moim blogu modowym.

Plecak w stylu vintage

plecak skórzany vintageOstatnio szczególną uwagę skupiłam na dodatkach. Nie chciałam kupować nowych ubrań ani butów. Wyszukiwałam za to apaszki, paski, czy biżuterię. Planowałam też zakup torby skórzanej. Lubię wyroby ze skóry, a moja stara torebka nie była już najładniejsza. Jednak gdy przeglądałam różne strony sklepów internetowych to zwróciłam uwagę na plecaki. W końcu do noszenia na co dzień niepotrzebny jest mi wielki plecak turystyczny, tylko może być on malutki. Taki na cienkich ramiączkach, zapinany na metalową klamrę, z jedną dużą kieszenią i małą z przodu. W jednym ze sklepów spodobał mi się plecak skórzany vintage. Miał ładny, brązowy kolor, odpowiednią wielkość i kształt. Był robiony ręcznie przez rzemieślników, więc każdy wyrób był niepowtarzalny. Poza tym, podobało mi się to, że nie był to własnie jakiś nowoczesny plecak, tylko taki retro, jakiego nie będzie miał nikt inny. Bez wahania zamówiłam ten plecak z dostawą do domu. Przyszedł do mnie tydzień później bo torby są robione na bieżąco. Wyglądał bardzo ładnie i dobrze się go nosiło. Ramiączka szybko wyregulowałam, nie wbijały mi się w ramiona. Pojemność także była odpowiednia bym wrzuciła do niego wszystko czego potrzebowałam.

Plecak ze skóry w stylu vintage przykuł uwagę moich czytelniczek na blogu. Wszystkie do mnie pisały że mało kto decyduje się na takie nietypowe dodatki i że one też kochają styl retro i chętnie by kupiły taki plecak. Mnie to oczywiście cieszyło i używałam tego plecaka do różnych stylizacji.