Najlepsza cena za krówki z logiem firmy

Razem z siostrami założyłyśmy własny biznes. Jest to studio urody, w którym zapewniamy naszym klientkom szeroki zakres usług. Cała nasza trójka kończyła studia kosmetologiczne, ale każda czuje się najlepiej w innej dziedzinie, stąd idealnie się uzupełniamy. Oferujemy usługi kosmetyczne, manicure, pedicure, makeup oraz zabiegi na twarz i ciało. Klientek mamy sporo i za każdym razem staramy się, żeby czuły się u nas jak najlepiej.

Firmowe krówki z logo w super cenie

krówki z logo firmy cenaNasze studio urody to idealne miejsce na pogaduszki z koleżankami, czy organizację wieczorów panieńskich. Często zdarza się nam, że przychodzą do nas przyjaciółki, które czas u nas pożytkują na plotki i rozmowy. Każdy żyje w biegu więc chcemy, żeby u nas czuły się jak najlepiej. Ostatnio zakupiłyśmy ekspres do kawy, żeby każdej klientce móc zaparzyć pyszną ciepłą kawę. Idealnym dodatkiem do kawy byłoby coś słodkiego, dlatego wpadłyśmy na pomysł zamówienia spersonalizowanych cukierków. Jedna z sióstr znalazła super ofertę na krówki z logo firmy cena, jaką oferowano, naprawdę była bardzo niska. Wysłałyśmy nasz projekt, na którym umieściłyśmy logo naszego salonu, nazwę oraz numer kontaktowy. W kilka dni zamówienie było u nas. Krówki nie dość, że są przepyszne, to i jakość druku była naprawdę godna polecenia. Każda klientka, która do nas wpada, zostaje poczęstowana taką krówką, a i zdarza się że pakujemy je na wynos.

Są one dla nas bardzo dobrą reklamą. Zauważyłyśmy, że od momentu, jak pojawiły się w naszym salonie, zainteresowanie wzrosło. Niby niewielki dodatek, a pozytywnie wpłynął na wizerunek naszego gabinetu. Z pewnością nie będzie to nasze ostatnie zamówienie. Już planujemy nowy projekt wizualizacji na krówce. Przypuszczamy, że będzie to jeszcze większy hit.