Przedłużanie włosów metodą pre bonded

 

Zawsze marzyłam o pięknych i gęstych włosach. Niestety nigdy nie miałam na tyle samozaparcia aby udało mi się zapuścić włosy do pasa. Jednak w związku ze zbliżającym się ślubem siostry postanowiłam spróbować zmienić swoją fryzurę.

Nowoczesna metoda przedłużania włosów

pre bondedBardzo lubię chodzić do fryzjera. Jednak nigdy nie zdecydowałam się na jakieś szalone cięcie i metamorfozę. Teraz przed zbliżającą się uroczystością chciałam odmienić swój wizerunek. Moje włosy sięgające do ramion chciałabym zamienić na włosy sięgające do pasa. Gdy zapytałam swojego fryzjera o przedłużanie włosów zaproponował mi kilka metod. Jedną z najnowszych i najmniej inwazyjnych szczególnie mi polecał. Metoda ta była niezwykle łatwa i nie tak czasochłonna jak pozostałe. Do tego włosy nie były narażone na dodatkowe zniszczenia. Była to metoda przedłużania włosów pre bonded. Metoda ta polegała na doczepieniu do naszych włosów  gotowych pasm włosów przy pomocy specjalnego kleju. Klej ten posiadał ekstrakty ze skórki pomarańczy oraz nasion sosny. Dzięki temu chronił nasze włosy przed zniszczeniem. Dzięki temu klej jest niesamowicie trwały, skuteczny ale i bezpieczny dla naszych włosów. Dodatkowo łączenia włosów z doczepianymi pasmami są praktycznie niewidoczne gołym okiem, dzięki czemu uzyskujemy bardzo naturalny efekt przedłużenia. Ważną kwestią jest również zdejmowanie sztucznych pasm włosów. Jedynie przy tej metodzie zdejmowanie włosów jest niezwykle proste i bezbolesne. Po zdjęciu włosów nie ma żadnych resztek ani śladu po kleju. Do zabiegu przedłużania włosów używane są urządzenia termiczne podgrzewające klej.

Byłam bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Moje włosy nie tylko były długie do pasa ale wyglądały również bardzo naturalnie. Zabieg doczepiania pasm włosów nie był długi, a efekt jest naprawdę zachwycający i warty swojej ceny.