Soniczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy

W okresie dojrzewania miałam bardzo duże problemy z cerą. Nie obyło się bez wizyt u lekarza dermatologa. Moja skóra była niezwykle wrażliwa, ze skłonnościami do zmian trądzikowych. Długo szukałam sposobu na to aby poprawić stan mojej cery.

Oczyszczanie twarzy szczoteczką beautifly

szczoteczka do twarzy beautiflyPrzez swoje przeżycia z wieku dorastania jestem nauczona tego aby bardzo dbać o skórę. Odpowiednio ją oczyszczać oraz tonizować. Lata walki z trądzikiem obyły się na szczęście bez blizn. Jednak nawyki co do pielęgnacji skóry cały czas się nie zmieniły, gdyż mam cerę podatną na powstawanie różnych niedoskonałości. Mój codzienny rytuał oczyszczania skóry opiera się na kilku podstawowych regułach. W swoim życiu wypróbowałam wiele specyfików oraz urządzeń pomagających w walce z niedoskonałościami. Jednak moim faworytem stała się szczoteczka do twarzy beautifly, która nie tylko oczyszcza, ale i pielęgnuje moją skórę twarzy. Szczoteczka soniczna doskonale oczyszcza skórę ze wszystkich zanieczyszczeń. Z łatwością usuwa nagromadzone sebum oraz martwy naskórek. Oczywiście doskonale radzi sobie również z usuwaniem pozostałości po makijażu. Szczoteczka poprzez delikatny masaż pobudza również krążenie co zatrzymuje procesy starzenia. Oprócz tego przez lepsze ukrwienie zwiększa się wchłanianie wartości odżywczych w produktach, które nakładamy po zakończeniu mycia. Mycie szczoteczką trwa około trzy minuty. Jest to czas, w którym zafundować sobie możemy odrobinę relaksu. Szczoteczka oczyszcza skórę oraz wpływa na zmniejszenie porów, co z kolei ogranicza powstawanie kolejnych niedoskonałości. Szczoteczki dostępne są w trzech wariantach. Do cery tłustej, normalnej oraz wrażliwej. To pozwala na jeszcze lepsze i skuteczniejsze oczyszczanie skóry.

Ja jestem bardzo zadowolona ze swojej szczoteczki. Moja skóra jest promienista, a niedoskonałości pojawiają się zdecydowanie rzadziej niż dawnej. Skóra po myciu jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Szczotka doskonale czyści, ale również masuje skórę twarzy, dzięki czemu jest ona jędrna i promienista.