dozownik grawimetryczny

Sprzedaję dozownik grawimetryczny

Do tej pory w mojej karierze handlowej sprzedawałam już różne rzeczy. Pracowałam jako przedstawiciel handlowy w firmie zajmującej się kosmetykami, sprzedażą ubrań roboczych i sprzętów bezpieczeństwa i higieny pracy, zajmującej się wypożyczaniem samochodów dostawczych i przeprowadzkami, jak również sprzedażą sztucznych choinek.

Lista i dozownik grawimetryczny

dozownik grawimetrycznyRobiłam naprawdę wszystko, teraz jednak dostałam zupełnie inne zlecenie. Miałam sprzedawać regulatory gorących kanałów. W pierwszym momencie myślałam, ze to jakaś ściema bo nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje, ani o czego to może służyć. A co to mają być termostaty do form? Zapewne coś związanego z temperaturą, jak i z jakimiś formami, ale co konkretnie to ma robić? Dla mnie to była czarna magia. Rozumiałam jedynie do czego służą dozowniki barwnika, bo tego akurat nie trudno było się domyślić. Potem zobaczyłam że na liście mam jeszcze dozownik grawimetryczny i ten zdecydowanie miej mi się podobał. Po przejrzeniu całej listy też podajnik do tworzyw sztucznych mi się spodoba bo myślałam, że wiem czym się on będzie zajmował w takiej fabryce. To na pewno było dla mnie nie lada wyzwanie. Musiałam najpierw poczytać na temat tego do czego służą takie urządzenia, w jakich fabrykach się je stosuje, ile one kosztują. do tego jeszcze co powinno być podkreślane przy ich sprzedaży. To powinno mi pomóc w sprzedawaniu wyżej wymienionych sprzętów. Mimo iż nauczyłam się praktycznie wszystkiego na pamięć, to na początku i tak miałam spore trudności, jeśli chodzi o handlowanie takim bardzo technicznym i przemysłowym sprzętem.

Na pewno wymagało to dużej wprawy i doświadczenia. Jednak jak wiadomo z czasem wszystkiego można się nauczyć, więc z tym szło mi coraz lepiej. Dlatego też postanowiłam to konstytuować i dalej sprzedawać takie rzeczy. Teraz idzie mi to o wiele lepiej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.